یک کمپین تبلیغاتی یک سری از تبلیغات با یک موضوع یا پیام واحد است. کمپین های تبلیغاتی اغلب از طریق چندین کانال رسانه ای انجام می شود. این کمپین ممکن است با تمرکز بر روی خود برند با هدف افزایش آگاهی برند و یا محصولات برند با هدف ترویج استفاده یا تجاری سازی محصول جدید باشد. کمپین های تبلیغاتی معمولاً برای مخاطبان از پیش تعیین شده هدف قرار می گیرند. برنامه ریزی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی یک پروژه مهم برای یک شرکت است. اگر تیم تبلیغاتی داخلی ندارید یا وقت زیادی را ندارید استفاده مشاوره تبلیغات  آریستو در کنار دستاوردهای خوب تبلیغات می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود. یکی از مهمترین ارکان یک کمپین تبلیغاتی موفق تحقیقات بازار قبل و بعد از آن است. ما با جمع آوری داده ها و بازخوردها  به شما کمک کنیم تا کمپین شما چه از لحاظ محتوی و چه از لحاظ برنامه ریزی رسانه کیفیت ایده آلی داشته باشد و شما بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بهره برداری زا داشته باشید. با توجه به نیازمندی های شما می توانیم خدمات زیر برای کمپین تبلیغاتی شما ارائه دهیم:

تهیه طرح کمپین تبلیغاتی

در هر صنف و صنعتی تبلیغات یکی از ملزومات موفقیت یک کسب و کار، ایجاد آگاهی از برند است. برای موفقیت یک برند و کسب و کار، بایستی کمپین‌های تبلیغات عملکرد خوبی را داشته باشد. بدلیل اینکه کار تبلیغات، کاری است که هزینه‌های نسبتا زیادی را به شرکت تحمیل می‌کند، این کار باید در دو بعد برنامه ریزی و خلق محتوی توسط متخصصین تبلیغات انجام شود تا نرخ بازگشت سرمایه‌گذاری  (ROI) خوبی را برای شما  داشته باشد.

کمپین تبلیغاتی

تهیه محتوی تبلیغاتی

برای تأثیرگذاری بیشتر یک کمپین تبلیغات تبلیغاتی ما به شما کمک می کنیم تا محتوای غنی و خلاقانه مطابق با چارچوب ارتباطی برند در رسانه های مختلف مانند تلویزیون، رادیو، بیلبوردها، روزنامه ها و غیره داشته باشید.

محتوی خلاقانه تبلیغاتی

تولید ویدیو و انیمیشن

موتورهای جستجو بسیار علاقه مند به فیلم ها و انیمیشن ها هستند، بیش از 80٪ از کل بازدیدها تا سال 2021 شامل ویدیو خواهد بود، (سیسکو) ، 90٪ از مصرف کنندگان ادعا می کنند که یک ویدئو به آنها کمک می کند تا در خرید تصمیم بگیرند.تیم آریستو می تواند با استفاده از ایده های حرفه ای، متن کامل پیام شما در قالب محتوای ویدئویی جذاب، انیمیشن یا موشن گرافیک به در مخاطبان هدف شما ارائه دهد بطوریکه بهترین بازگشت سرمایه (ROI) را برای شما به ارمغان می آورد

محتوی-ویدیویی