درباره بوطیقا
تاریخچه برندینگ بوطیقا

بومان در سال 1394 آغاز به فعالیت کرده است. ما در ایران و سایر بازارهای بین المللی برندهایی مطرح ساخته ایم و یا کمک کرده که رشد کنند.

ما چگونه به رشد برندها و کسب و کار ها کمک می کنیم

آریستو با استفاده  فرآیند برندینگ دقیقا و کارا  به کسب و کار ها پایه های برنامه ریزی لازم برای توسعه برند را فراهم می آورد. ما نیازهای مشتریانمان، نقاط قوت و ضعف شان را شناسایی می کنیم و بر اساس شش ضرروت برند یک برنامه اجرایی دقیق و همه جانبه در اختیار آنان قرار می دهیم. برای آشنایی بیشتر با شش ضرورت برند اینجا را بخوانید

فرآیند برندینگ

تیم آریستو

آریستو یک محیط متواضع و دوستانه را فراهم می کند که به افراد خلاق، پرتلاش، نتیجه گرا انگیزه دو چندانی برای کار می دهد. ما کارمندان خود را در هر پروژه به چالش می کشیم و همزمان با دست آوردهای آنان به آنان پاداش می دهیم. ما به توانایی های پتانسیل و مهمتر از همه  ارزشی که برای ما و مشتریان ما می افزایند اعتقاد داریم. هنگامی که شما با بوطیقا کار می کنید تیم های ما در حوزه های تخصصی مختلف مانند تحقیقات، خلاقیت و طراحی، استراتژی، برنامه ریزی عملیاتی، اجرایی در کنار شما هستند تا بهترین عملکرد را در راستای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان برای کسب و کار داشته باشید.

مدیریت آریستو

میثم پاشا

میثم پاشا

مدیر ارشد

سازمان آریستو

سازمان ما

ارزش های ما

ارزش-ها
Call Now Buttonتماس