خدمات برندینگ و برندسازی

دست یافتن به موقعیت برتر و متمایز در بازار که منجر به ایجاد مزیت رقابتی نسبت به رقبا می گردد نیازمند ارائه یک برند با هویت بصری و کلامی همراه با منافع ملموس و ناملموس منحصر به فرد به مشتری است که علاوه بر متفاوت بودن نسبت به رقبا، مرتبط و متمرکز بودن با شرایط بازار را داشته باشد.دستیابی به برندی با ارزش بالا نیازمند استراتژی برندی منحصر به فرد، خلاق و یکپارچه بر پایه تحقیقات کارشناسانه از شرکت، مشتریان و رقبا است. ما خدمات برندینگ مختلفی که در اینجا آورده شده است را در راستای دستیابی شما به اهداف مدنظر در مورد برندتان ارائه می دهیم. وقتی برند شما دارای چنین ویژگی هایی شد شما می توانید با انجام امور بازاریابی و تبلیغات تجربه استفاده از برند را به مخاطبان برسانید و مخاطب با داشتن یک تجربه خوب از برند شما تکرار خرید خواهد داشت و آن را به دیگران توصیه خواهد نمود. بومان با تجربه زیادی که در برندینگ داخل کشور و بین المللی دارد می تواند برای گام های شما در برندینگ مشاور خوبی باشد.

هویت و شالوده برند

برای ایجاد یک برند قدرتمند ، ابتدا باید تعریفی کامل، دقیق و جامع از آن داشته باشیم. برای ایجاد یک برند باید هویت آن در ابعاد مختلف مشخص شود. این هویت چیزی است که برند بر پایه آن ایجاد می شود (شالوده). ما برای شما این هدف گذاری را با توجه به پتانسیل ها و قابلیت های شما همراه با شناخت از پتانسیل های بازار شما را انجام می دهیم.

هویت برند

نام گذاری برند یا شرکت

نام یکی از مهمترین عناصر قابل شناسایی در طول عمر یک برند است. لازمه خلق یک نام مناسب به کارگیری ترکیبی از ویژگی های خلاقیت، هم راستایی، تاثیرگذاری و کارایی است. از این طریق است که شما در دسترس مشتریان قرار می گیرید و در ذهن آنها ماندگار می شوید. بوطیقا در فرآیند ساخت برند نامی متمایز و ماندگار خلق می کند، نامی که فراموش نمی شود.

نامگذاری

جایگاه یابی برند

دست اندکاران یک کسب و کار باید یک استراتژی برای برند داشته باشند بطوریکه با انتظارات و رفتارهای مشتریان اصلی هدف مطابقت داشته باشد و یک مزیت رقابتی پایدار برای شرکت به ارمغان آورد. در جایگاه یابی ما راه هایی معرفی می کنیم تا تمایزی ایجاد شود که برای مشتریان اصلی معنی دار باشد و هم ارتباط عاطفی برقرار کند.

مشتری هدف

استراتژی برندینگ

استراتژی برند یک برنامه کلان است که رسیدن به اهداف مشخص را در ارتباط با برند را دنبال می کند. این دستاورد در ارزشها و تعهد برند تعریف شده است. یک استراتژی برند کاملاً مشخص و اجرایی بر تمام جنبه های یک کسب و کار تأثیر می گذارد و ارتباط مستقیمی با نیازها، احساسات  مشتری و محیط رقابتی دارد.

استراتژی برند

پیام در واقع انتقال دهنده تعهد شرکت به مشتری است و از طریق خلق یک پیام مناسب است که می‌توان تعهد شرکت را به درستی به مشتری القا کرد و تاثیر مطلوب را در ذهن وی بر جای گذاشت و انگیزه مراجعه به شرکت، محصول یا خدمات را برای وی به وجود آورد. بوطیقا با بهره گیری از متخصصین خلاق خود، تعهد شرکت را در قالب پیامی جذاب و به یادماندنی که در عین حال بیانگر منافع شرکت است ترسیم می کند

هویت بصری چهره یک برند است، این هویت شامل تمامی عناصر بصری می گردد که مشتری در برخورد با یک سازمان با آن مواجه می شود و یک برند با آنها به مشتری یادآوری می گردد. تاثیر اولیه قدرتمند و در عین حال جذاب و ماندگار در ذهن مشتری مهمترین عاملی است که در خلق هویت بصری باید مد نظر قرار گیرد. کارشناسان متخصص طراحی تیم بوطیقا با بهره مندی از علم روز دنیا و با توجه به نتایج تحقیقات صورت گرفته برای هر سازمان هویت بصری منحصر به فردی در راستای تاثیرگذاری قاطع آن سازمان در ذهن مخاطبان خود، خلق می کند.

هویت بصری

فرآیند برندینگ

بوطیقا با استفاده از یک فرآیند برندینگ دقیقا و کارا  برای کسب و کار ها پایه های لازم برنامه ریزی برای امور مشاوره بازاریابی، مشاوره تبلیغات، مشاوره برندینگ و توسعه برند را فراهم می آورد. ما نیازهای های مشتریانمان، نقاط قوت و ضعف شان را شناسایی می کنیم و بر اساس شش ضرروت برند بک برنامه اجرایی دقیق و همه جانبه در اختیار آنان قرار می دهیم. برای آشنایی بیشتر با شش ضرورت برند اینجا را بخوانید.